RPG Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Poznaš Twilight? Oziroma po slovensko Somrak? Pridruži se nem in napiši kako bi ti pomagal junakom zgodbe. Predaj se zgodbi in igraj v njej!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 **Vampir**

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: **Vampir**   **Vampir** EmptyČet Jul 09, 2009 10:19 pm

Vampirji so nesmrtni. Ubiješ jih lahko samo tako da opraviš dolg obred. Ubije ga lahko samo drug vampir ali pa volkodlak. Na soncu postanejo blazno lepi in se svetlikajo. Vsi so zelo lepi. Nekateri lahko iz svojega prejšnjega življenja prinesejo različne darove. Vampirji lahko živijo brez človeškega mesa in krvi, ampak bodo vedno postali čisto živčni ob vonju človeške krvi. Samo nekaj družin je uspelo civilizirano zaživeti.


Če želite biti vampir morate izpolniti tole:
Ime:
Priimek:
Značaj:
Izgled:
Moja družina je civilizirana(označi): DA NE
Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar(za to morate imeti dovoljenje administratorja(označi): DA NE
Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja:

Prosta mesta:0


Nazadnje urejal/a Luciane Pon Jul 13, 2009 9:54 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptyČet Jul 09, 2009 10:54 pm

Ime:Luciane
Vzdevek:Alice, zaradi njene sestre ki ji je blazno podobna
Priimek:Cullen
Značaj:Je umirjena in razumevajoča. Vedno je pripravljena pomagati, in se najlažje privaja.
Izgled:Ima črne špičaste lase. Ima oči ki so vsakič drugačne barve, tako kot pri vseh vampirjih. Njen srčast obraz krasijo lepe ustnice.
Moja družina je civilizirana(označi): DA NE
Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar(za to morate imeti dovoljenje administratorja(označi): DA NE Katerega?:V primeru stika s človekom lahko vidi njegovo preteklost in prihodnost.
Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja:Alice Cullen
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Rosalie
Admin
Rosalie


Objave : 76
Join date : 10/07/2009

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySob Jul 11, 2009 1:51 pm

Ime:
Rosalie »Rose« Lillian
Priimek:
McCarty
Značaj:
Rosalie je zelo domišljava in samoljubna. Zelo si želi, da bi bila spet človek in bi lahko imela otroke
in za to bi žrtvovala svojo nesmrtnost in lepoto. Je neodvisna in ponosna, včasih nesramna. Čeprav je ponosna
je zelo zvesta svojim prijateljem in sorodnikom in jih ima zelo rada.

Izgled:
Rosalie je v vsakem pogledu božanskega izgleda. Je nadnaravno lepa, celo za vampirja.
Je visoka in suha. Ima izgled modela. Ima svetle blond lase, ki se rahlo kodrajo in ji segajo do polovice hrbta.
Ima zlate/črne oči, kot vsi vampirji. Ima lep ovalen obraz in snežno belo kožo. Ima polne, živo rdeče srčaste
ustnice in snežno bele zobe.

Moja družina je civilizirana:
DA NE
Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar:
DA NE
Ko človeka/vampirja pogleda v oči vidi kakšen ima značaj, npr. Hudoben, prijazen, vzvišen, pohlepen...

Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja:
Carlisle Cullen
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySob Jul 11, 2009 7:41 pm

Ja odobrena si. Vse v redu (up sem ti menjala(al hočeš bit Rose?)) Menjala sem ti v Rosalie.


Tusi tud pravi da si odobrena. Very Happy (Michelle Tanner(Tusi Laughing ))
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Rosalie
Admin
Rosalie


Objave : 76
Join date : 10/07/2009

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySob Jul 11, 2009 8:58 pm

Em, ti si mi ubistvu spremenila ime v Rosalia xD
Drgač mi je pa bolj rosalie kt rose Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ariana

Ariana


Objave : 28
Join date : 12/07/2009
Age : 27

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptyNed Jul 12, 2009 9:51 pm

Če želite biti vampir morate izpolniti tole:
Ime:Ariana
Priimek: Cullen (Pustila svoje sorodnike, ter odpotoval v Benetke)
Značaj:Ari je prijazno dekle, ki te nikoli ne razočara. Po svoje je nekoliko zadržana, po drugi strani pa je rada v družbi. e sploh v človeški. Je pogumna, ter vzraja pri svojem. Pa saj ne da je vedno prijazna. Zna biti tudi zelo hladna (mislm tut dobesedno (XD) , ter se maščuje, kakor je pč treba.
Izgled:Ima naravo svetlo rjave lase (včesih si jih pobarva na črno), ki ji padajo na ramena. Njene oči hitro spreminjo barvo, ne glede na to ali je lačna ali ne, in ne sreminjajo se le v črne in zlate, temveč tudi v njeno pravo barvo-- modro-sive oči. Je vitka (postavce ne bom preveć omenjala), ter oblečena v vsakdanje obleke.Njene trpalnice so dolge in črne, njene ustnice pa srčaste oblike, in svetlejše barve.
Moja družina je civilizirana(označi): DA NE
Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar(za to morate imeti dovoljenje administratorja(označi): DA NE
Ari lahko upravlja u vodo, ali na splošno rečeno s tekočino.
Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja: Viktorija (nevemkaj)


Nazadnje urejal/a Ariana Pon Avg 10, 2009 9:09 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Rosalie
Admin
Rosalie


Objave : 76
Join date : 10/07/2009

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptyNed Jul 12, 2009 10:42 pm

Vredu =)
Odobrena Very Happy
Aja suer opis drgač Wink
Pa da ne bo pomote sm ji jz odobrila posebno moč =)
Nazaj na vrh Go down
Esther Willow

Esther Willow


Objave : 32
Join date : 15/07/2009
Age : 27

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySre Jul 15, 2009 8:11 pm

Ime:
Esther Rain

Priimek:
Willow

Izgled:
Esther je neverjetno lepo dekle. Bleda, porcelanasta polt, se ji neverjetno sveti, tudi ob slabem vremenu, zato zelo nerada vozi, ker povzroči veliko prometnih nesreč. Njeni vinsko rdeči lasje ji segajo do hrbta, občasno se kodrajo, a so lahko tudi zelo ravni, popolnoma odvisno od vremena. So kot njena igrača, zato jih zelo, zelo rada spenja v čudaške pričeske, ali improvizira z njimi, da lahko postanejo čudežno lepi, a včasih tudi čudežno čudni((XD)). Njene oči so ponavadi vijolične. Pa malo pomislimo zakaj. Ja, nosi leče. Modre, da ne bo pomote. Drugače ima ostro rdeče oči, kar se vidi, da se hrani izključno in samo s človeško krvjo. Dolgo se je temu upirala, a se ne more več. Njen nos je raven, na koncu zašiljen, ravno prave velikosti, zelo rada pa ga vtakne tja, ker se je sploh nič ne tiče. Je suha, ne koščena, saj tudi nima take postave, da bi lahko bila. V pasu je presenetljivo »stisnjena«, njene noge pa so presenetljivo dolge. Visoka je okoli 176 cm, ne ve natančno, saj se s tem v bistvu sploh ne ubada. Težka je 50 kg, preveč lahka glede na njeno višino, a tudi to jo pravzaprav briga kot lanski sneg. Je neverjetno gibčna in lahkotna, hodi tako, da pravzaprav pleše ali lebdi nad zrakom. Ima hitre reflekse in je zelo hitra pri teku, kar ji zelo pomaga pri lovu. Ima rahle mišice, ki so verjetno posledica treniranja baleta in jahanja(ne samo konjev, tudi kaki medvedi so prišli v poštev XD). Ima prelep nasmeh, ki ga ni pokazala že celih sto let. Njene ustnice so krvavo rdeče, kot bi jih namazala s krvjo.

Značaj:
Ona je ena izmed ljudi(beri: vampirjev), ki deluje ubogo, prijetno malo bitje. In to je veliko ljudi zavedlo. Veliko, preveliko ljudi. Tako so jo vzgajali: ubij človeka, da se nahraniš, nič drugega. In ja... Veliko lažje je ubila moški spol, ker ga je lahko hitreje uročila s pogledom, čeprav tudi žensk ni bilo težko. Je polna nasprotij. Velikokrat deluje nesramno in precej nedostopno, hladno. Ne želi, da bi ji posvečali pozornost, a pogledov se ne more znebiti. Zaznamuje jo nenavadnost. Velikokrat sameva na klopci in nepremično, kot kip, opazuje svoja stopala, da jo ljudje vedno čudno gledajo, saj tam presedi včasih tudi po dva dni, dokler se ji oči ne obarvajo v črno barvo, ker je lačna. Takrat more, hočeš, nočeš uloviti kak plen, da se vsaj malo naje. Veliko, veliko raje bi bila človek ali volkodlak. A je pač to. Vampir. In tako se mora tudi obnašati. Do ljudi je nesramna, no do tistih, ki jo ogovorijo, čeprav prav rada ne bi bila. A tega nihče ne more ugotoviti, saj je njen obraz maska, ki pleše tako, kot ona žvižga in to je edina stvar, ki ji je všeč pri vampirjih. Je divja, neukročena. Nihče se ji ne more približati, ker je po njihovem okusu preveč čudaška in bojijo se jo vsi, vključno z vampirji, nekateri pravijo, da je nora. Razlog? Obožuje bolečino. Obožuje lastno bolečino, obožuje kri, obožuje pretepanje. A sedaj je vse drugače. Sedaj se mora brzdati in ne sme več sprostiti svojega nagona. Jezi jo, ker je nezmožna kontroliranja svojega nagona. Bila je tako izven čustev, da nima občutka za stvari, da če bi hotela nekoga recimo udariti, bi ga zdrobila. Nima nobenega čuta, ne pozna ne ljubezni, ne sovraštva, nič ji ne seže v srce. Ostaja na površini. Na njeni koži, ki ne prebavi teh čustev in se čez nekaj časa odbijejo. Človeški instinkti so ji neznani, sežgani v njej, ugasnjeni. Vse je samo površinsko, njen nasmeh, njena prijaznost, njeno sovraštvo. Je samo nekaj posebnega, je samo kamen, prelep kamen. Je Esther. Je Esther Rain. Je vampir.

Moja družina je civilizirana(označi): DA NE ((samo ona ni več XD))

Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar(za to morate imeti dovoljenje administratorja(označi): DA NE
Lahko bi se reklo, da je prav tako kot Jasper, kateri jo je spremenil v vampirja zaradi svojega nekontroliranega nagona, prenesla čustveno manipuliranje z ljudmi. Lahko jih recimo zadrži, da se ne ustrašijo, ko jih hoče ubiti ali to, da se celo zaljubljajo med sabo(to še nikol ni nrdila k jo boli kur** xD)

Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja: Jasper Cullen-
Jasperju je za to zelo žal in vsakič ko pogleda njen mrtvi obraz, gre skozi njega bolečina. Ne more se sprijazniti s tem kar je storil. Bilo pa je takole. Nekoč pred tridesetimi leti jo je srečal. Šla je mimo njega po potki, na obrobju mesta. Njen vonj je bil tako zelo oster. Še tisti deževni dan, ko naj bi ga vsaj malo spralo, je dišala tako zelo omamno, da ga je bolelo. Njen vonj je bil nekaj neopisljivega… bil je tako prijeten, a hkrati tako boleč, da se je komaj zadržal. In se tudi ni. Obrnil jo je k sebi in videl njen obraz. Dekle je bilo ravnodušno. Pravzaprav ga je gledalo, kot ga sploh ne bi bilo. V njenih temnih, skoraj črnih očeh sta se zrcalili njegovi pošastni podobi. V njegovih norih očeh je videl zazevati lakoto. Lakoto, ki ga je bolela, zaradi njenega neverjetnega vonja, bolečega. Dekletova usta so izoblikovala hladne, neprepustne besede. »Lačen si. Pil bi. Vem.« Od presenečenja je zahlastal po zraku. Dekle je vedelo. Vedelo je, da je vampir. »Ne premikaj se, da se zberem. NE PREMIKAJ SE SEM REKEL!« je zatulil zadnji stavek, saj je dekletova mišica trznila. »Zakaj ne? Vampir, umrl boš, če me ne ugrizneš, veš to. Moj vonj te spravlja ob pamet. Če bi šel stran bi se ti zmešalo in bi se hotel ubiti.« Jasper je zarenčal: »Ne vcepi mi v um neumnosti. To ni res. To vampirji ne naredimo.« Razen Edwarda… je končal stavek v mislih. »Se ti je to že kdaj zgodilo?« je skoraj radovedno vprašala. »Mislim, to da si tako… tako…« »Ne, prekleto,« je odrezal. »Ne premikaj se.« Ni ga ubogala. Njegov mrzli, kamniti obraz je obela z dlanmi. »Hej, ne morem te gledati, kako trpiš. In kako boš trpel, če me ne poskusiš. Moje življenje je brez smisla. Končaj s tem. Tudi vampir bi bila raje, kot to. Vlačim se po cesti cele dni, leta. Ne vem kaj naj počnem. Prosim.« Z rokami si je odvezala ruto, ki je bila ovita okoli njenega vratu in jo vrgla na tla. Iztegnila je bled vrat in ga približala Jasperjivim ustom. »Pij.« To ni bila želja, to je bil ukaz. In Jasper, nemogoč se zadrževati, je vanjo usekal z zobmi. Stmnilo se ji je pred očmi, nato pa je zaslišala glasove. Bil je mehek žameten glas. »JASPER! KAJ DELAŠ?! NE!!! DEKLE! STRAN GA SPRAVI, EMMETT, PREKLETO!« Edward je pograbil dekle in jo potegnil z Jasperja, Emmett pa slednjega. Popolnoma divji rjavolasec, katerega oči so žarele je grabil, da bi udaril svojega močnega, mišičastega brata. Edward je potipal žilo Esther in … »Mislim, da je umrla, Emmett.« »NE!« je zatulil Jasper in padel na kolena. »Kaj sem naredil… Kaj sem naredil… Presneti nagon, presneto prekletsvo njenega vonja… ne…« Začel je hropeti. »Jasper, umiri se. Tudi meni se je to že zgodilo, kajne Edward? Prosim, Jas…« »KAJ SEM JAZ TELE NEUMNO NAREDIL?!« »Jasper!« je žalostno vzkliknil Edward. »E-e-emmett… Poglej to! Prek rane nastaja hrasta in to zelo hitro!« Mišičasti brat je skočil in si ogledal veliko čudo. »Kaj za vraga…« Nato pa ga je prekinilo. Dekle je zakričalo in nenadoma oživelo. Oči je imela razprte in te so bile nenavadno rdeče-rjave barve. »V vampirja se spreminja! NE! Hrasta… ne more se več posesati strupa…« Jasper je planil pokonci in zvilo ga je od bolečine. Pa ne fizične, ampak psihične. Kaj je naredil njej? Kako je lahko?! »Nesimo jo k Carlislu, pa hitro! Presneto… Mislim, da prihaja nov član družine Cullen.« Edward in Emmett sta jo pobrala in z Jasperjem vred odbrzela proti njihovi hiši. Hitrost vetra jim ni segala niti do kolen. In tam, kjer so pred sekundo bili, je izdihnil Rainin zadnji človeški vzdihljaj in tudi človeška čustva. Jasper se še vedno čuti krivega, čeprav ga že celih 30 let prepričuje, da ni nič kriv in da ga ima vseeno rada. Hudo mu je. In to boli bolj kot njen bivši človeški vonj.

((Rainica s forestka tu =) ))


Nazadnje urejal/a Esther Willow Čet Jul 16, 2009 12:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySre Jul 15, 2009 8:49 pm

Ja v redu je. Odobrena. Dosti si napisla ampak ni nikoli preveč (razen če napišeš 500 vrstic (to je že pretiravanje)).
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Aileen

Aileen


Objave : 3
Join date : 12/08/2009

Statistika
Denar: 500twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptyPet Avg 14, 2009 12:19 pm

Ime: Aileen (kličejo jo tudi Lynn)
Priimek: Cullen
Značaj: Leann je dobrega srca. Rada je v družbi in pripravi ljudi do smeha. Zna pa biti tudi hladna in zelo prepričljiva. Nikoli še ni ugriznila človeka, saj so jo Cullenovi naučili obvladovati njeno žejo. Zelo rada je v družbi, tudi v človeški.
Vedno pove kaj si misli in je zelo vztrajna.
Izgled: Lynn je zelo lepa. Njena postava je popolna, čeprav se ji je zdelo, da je zelo grda preden je postala vampir. Njena bela koža zelo poudari njene obrazne poteze. Izgleda zelo nežno, prijazno in neškodljivo, a sama je čisto nasprotje tega. Ima lepe, dolge in rahlo skodrane rdeče lase. Ko je postala vampir so bile njene oči vinsko rdeče, kot njeni lasje. Kmalu so spremenile barvo v rjavkasto-rdečo. Aileenine oči so zelo globoke in lepe.
Oblači se večinoma v črno, saj ji po mnenju Alice Cullen zelo paše.
Njena družina je civilizirana: DA NE
Iz prejšnjega življenja sem prinesel dar: DA NE
Lynn zna brati misli drugih, naučila pa se jih je tudi izklopiti in je tako ne motijo, kadar jih ne želi poslušati.
Ime in priimek tistega ki ga je ustvaril v vampirja: Bella Cullen
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptyPet Avg 14, 2009 1:48 pm

Dobro odobrena. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Rosalie
Admin
Rosalie


Objave : 76
Join date : 10/07/2009

Statistika
Denar: 500 twitov

**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** EmptySob Okt 31, 2009 1:14 pm

NI VEČ PROSTIH MEST PRI VAMPIRIJIH!!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





**Vampir** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: **Vampir**   **Vampir** Empty

Nazaj na vrh Go down
 
**Vampir**
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Twilight :: Začetek in pravila :: Začetek&pravila-
Pojdi na: