RPG Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Poznaš Twilight? Oziroma po slovensko Somrak? Pridruži se nem in napiši kako bi ti pomagal junakom zgodbe. Predaj se zgodbi in igraj v njej!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hiše družine Cullen

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

Hiše družine Cullen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hiše družine Cullen   Hiše družine Cullen EmptyPet Avg 14, 2009 3:46 pm

Lepa hiše na samem ki jo vidi redkokdo. Hiša je lepo urejena in pospravljena. Marsikateremu človeku se zdi čudno da v nobeni sobi ni postelje. Kuhinje nimajo imajo pa jedilnico čeprov ne vejo zakaj. V jedilnici se običajno pogovarjajo o različnih stvareh. Na stopnišču je velika omara v kateri je veliko diplom, saj so vsi že velikokrat diplomirali. Hiša je zelo svetla in zadnja stena je spremenjena v veliko okno.
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Luciane
Admin
Luciane


Objave : 116
Join date : 09/07/2009
Lokacija : Povsod in nikjer
Geslo : Kar mora priti pride in ko bo prišlo se bo treba postaviti po robu

Statistika
Denar: 500 twitov

Hiše družine Cullen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiše družine Cullen   Hiše družine Cullen EmptyPon Sep 21, 2009 9:02 am

Luciane je končno prišla domov. Z Ariano sta bili v Benetkah. Postavila se je pred očeta in rekla:"Lačna sem." To je rekla tako kot bi rekla mrtva sem. Carlisle je zazijal. Luciane se je obrnila in odšla v svojo sobo. Zakaj ne razumejo da rabim človeško kri? Nujno rabim človeško KRI!Lahko bi se pridružila Voltirrijem...Natančneje je pomislila. Ne, moram ostati z njimi. Odšla je dol in rekla:"Lahko grem jaz na lov z Edwardom in Emmetom? Prossim. Še nikoli nisem bila." Pomislila je s čim bi jih prepričala:"Lahko bi jima pomagala. Morda sem uporabna." Nasmehnila se je in ustvarila najnedolžnejši pogled vseh časov. Vsi so se zasmejali, po dolgih prerekanjih pa je Luciane lahko končno šla z Edwardom in Emmetom. Plesala je po celem stanovanju, in prišla do svoje sobe. Vsedla se je na stol, in začela risati. Narisala je lepo dekle ki je jedlo hamburger. Nato pa so jo poklicali dol da se bodo odpravili. Še enkrat je poslušala vse kako naj pazi nase, nato pa se je vsedla v avto in odpeljali so se.
Nazaj na vrh Go down
https://slovenia-rpg.twilight-mania.com
Ariana

Ariana


Objave : 28
Join date : 12/07/2009
Age : 27

Statistika
Denar: 500 twitov

Hiše družine Cullen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiše družine Cullen   Hiše družine Cullen EmptyČet Sep 24, 2009 5:19 pm

Ariana je z Luciane prispela v njiuno hišo. Ko jo je Luc odgovorila, ji je pokimala, saj je vedela kaj je s tem mislila. Sama sicer ni bila žejna vendar je bila sam najbolj neobvladjiva vampirka v družini, zato je na lov hodila po navadi sama. Pustila je Luc, da je šla gor po stanovanju, sama pa se je sprehodila po naravi. Rada se je sprehajala, saj bila narava del nje, in ravno obratno. Stekla je do najtemačnejšega gozda in se tam naslonila na deblo. Pogeldala je jezero, ki se je razpejalo pred njo. Nimam ravno največ prijateljev. Rada bi imela še nekoga, ki bi mi bil nekaj vec. Skočila je v jezoro in se v vodi počutila kot v svojem telesu. kot v svoji sorodni duši.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hiše družine Cullen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hiše družine Cullen   Hiše družine Cullen Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Hiše družine Cullen
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Luciane Cullen

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Twilight :: Amerika :: Forks-
Pojdi na: